Buldożer D Spycho Koparka

Zabawa w piaskownicy nie może odbywać się bez odpowiednich pojazdów. Jednym z takich właśnie pojazdów jest buldożer spycho - koparka.
Z przodu zabawka wyposażona jest w dużą łyżkę załadowczą, zamocowaną na ruchomym ramieniu. Łyżka może być opuszczana w górę i w dół, możliwe jest również sterowanie pracą samej łyżki. Specjalne systemy blokujące umożliwiają unieruchomienie ramienia i łyżki w kilku pozycjach co ułatwia dziecku transport materiałów.

Po odwróceniu się dziecka do tyłu możemy w pełni wykorzystać zabawkę jako koparkę. Ramię i łyżka mają możliwości skrętne. Sterowanie odbywa się przy pomocy dwóch dźwigni – jedna odpowiada za pracę łyżki, druga za sterowanie ramieniem. Dodatkowe wyposażenie to blokada ramienia powodująca jego unieruchomienie w pozycji podniesionej. Buldożer wymiarowo pozwala na operowanie małemu kierowcy siedząc na zabawce. Dziecko może odpychając się nogami swobodnie się przemieszczać. Duże i szerokie koła zapewniają dobrą stabilizację użytkownikowi, poruszanie się po piasku i trudnym terenie nie stanowi większego problemu. Buldożer spycho - ładowarka to wyrób polskiego producenta wykonany z wysokiej jakości materiałów posiadających wszystkie atesty i certyfikaty. Połączenie elementów plastikowych z częściami metalowymi stanowi trwałą i stabilną konstrukcję. Poprzez obsługę dziecko rozwija swoje zdolności manualne, poprawia koncentrację i rozwija wyobraźnię i organizację. Zabawka idealnie spisuje się w warunkach domowych – można np. używać jej do nakładania klocków – ale prawdziwa zabawa zaczyna się w piaskownicy, gdzie w pełni można wykorzystać jej możliwości.
Idealne dopełnienie do kompletu stanowi wywrotka.

Wymiary

  • Wysokość: 36 cm
  • Szerokość: 37 cm
  • Długość: 140 cm
  • Maksymalne obciążenie zabawki: do 25 kg
  • Wiek: 3+